Witamy na Naszym forum!
UWAGA UWAGA . !
Mamy 10 Polaków w jutrzejszym konkursie . !
Juhhu . !
Tak jest , macie prawo tak zakrzyknąć .
Wygrał [ kwalifikacje ] Denis Kornilov,
Adaś był 4. ex aeuo z Łukaszem Rutkowskim.
Niech im tak pójdzie w konkursie . ; p
Najdalej i tak i tak skoczył jednak nie kto inny jak . . .
GREGOR SCHLIERENZAUER . !
[ Boże , dzięki Ci za TEGO Gościa ]
Jakież On ma walory . !
[ Nie chodzi mi tu tylko o walory czysto 'skokowe' ; p ]
Skakał z 7 belki [ krótszy rozbieg ] ,
mimo że same kwalifikacje rozgrywano z 9. belki .
Po skoku Kornilova kwalifikacje przerwano na kilkanaście minut z powodu korzystnego, silnego wiatru.
Po przerwie warunki nie były już tak dobre, wiatr ucichł i zaczął padać śnieg.
Wyniki kwalifikacji
1 . KORNILOV Denis RUS 132.5 137.5
2 . MORASSI Andrea ITA 127.5 127.5
3 . URBANC Rok SLO 124.5 122.1
4 . RUTKOWSKI Łukasz POL 124.0 121.2
. MAŁYSZ Adam POL 124.0 121.2
6 . BACHLEDA Marcin POL 122.0 117.6
7 . JANDA Jakub CZE 121.5 116.7
8 . HULA Stefan POL 121.5 115.7
9 . STOCH Kamil POL 121.0 114.8
10 . PETERKA Primoz SLO 121.0 114.8
11 . DAMJAN Jernej SLO 120.5 114.4
12 . AREN Andreas SWE 121.0 114.3
13 . KOUDELKA Roman CZE 121.0 114.3
14 . PETTERSEN Sigurd NOR 120.0 113.0
15 . CIKL Martin CZE 119.5 111.6
16 . KOVALJEFF Kai FIN 119.5 111.6
17 . KARELIN Pavel RUS 119.5 111.6
18 . DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA 119.0 110.2
19 . ELVERUM SORSELL Kim Rene NOR 118.5 109.8
20 . ŚLIŻ Rafał POL 118.0 108.9
21 . ŻYŁA Piotr POL 118.0 108.4
22 . MEZNAR Mitja SLO 118.5 108.0
23 . FREUND Severin GER 117.0 107.1
24 . SHUMBARETS Vitaliy UKR 117.5 106.5
25 . HILDE Tom NOR 116.0 105.3
26 . ROSLIAKOV Ilja RUS 115.5 103.9
27 . EGGENHOFER Markus AUT 116.0 103.8
28 . MIĘTUS Krzysztof POL 115.5 103.4
29 . FETTNER Manuel AUT 115.5 103.4
30 . KEITURI Kalle FIN 115.5 103.4
31 . READ Stefan CAN 115.5 102.9
32 . LINDSTROEM Veli-Matti FIN 115.0 102.0
33 . VACULIK Ondrej CZE 114.5 101.1
34 . KOT Jakub POL 115.0 100.5
35 . WANK Andreas GER 113.0 98.4
36 . HAUTAMAEKI Jussi FIN 113.5 98.3
37 . KARPENKO Anatoliy KAZ 112.5 97.0
38 . LAZZARONI David FRA 112.0 96.1
39 . COLLOREDO Sebastian ITA 111.5 95.7
40 . KUBACKI Dawid POL 112.0 95.6
. KUETTEL Andreas SUI 124.0
. NEUMAYER Michael GER 123.0
. CHEDAL Emmanuel FRA 122.0
. UHRMANN Michael GER 125.5
. BARDAL Anders NOR 127.0
. VASSILIEV Dimitry RUS
. SCHMITT Martin GER 131.0
. LOITZL Wolfgang AUT 130.5
. SCHLIERENZAUER Gregor AUT 134.5
. AMMANN Simon SUI 132.0
Ostatnio edytowany przez J3$$! (15-01-2009 23:44:23)
Offline